poniedziałek, 26 maja 2014

Giełda zakładów sportowych - skąd ta nazwa?

Czym jest Giełda zakładów sportowych?

Zasadniczo giełda zakładów sportowych różni się od tradycyjnego bukmachera tym, że mamy wpływ na to co się dzieje z naszym zakładem w każdym momencie meczu.
Możemy przyjąć różne strategie np:

Przykład I - Wejść w rynek z zakładem kilka minut, godzin, dni,  a nawet tygodni przed rozpoczęciem interesującego nas meczu, wystawiając swój kurs po satysfakcjonującej nas cenie.

Przykład II - Wejść w rynek przed meczem, biorąc interesujący nas kurs Back lub Lay, śledzimy spotkanie i w odpowiednim dla nas momencie odsprzedajemy zakład, realizując zyski.

Przykład I
Mecz
Brazylia - Chorwacja

Na kilka tygodni przed kupiliśmy BACK Brazylii po kursie 1.33, przypuszczając że kurs im bliżej daty rozpoczęcia spotkania, tym bardziej będzie spadał np: z powodu kontuzji, wzmocnienia lub osłabienia składu którejś z drużyn...

Minął tydzień, okazuje że się nie myliliśmy kurs poszedł o 0.10 w dół, klikamy LAY Brazylii i aktualnie nasz profit z podjęcia takiej decyzji wynosi następująco
Gdy Brazylia wygra profit  95.10e
Gdy będzie remis nic nie tracimy
Gdy wygra Chorwacja nic nie tracimy

Przykład II
Mecz

Kupujemy przed meczem kurs lay The Draw (Remis) po kursie 5.8 za 100e, przypuszczając że szybko okaże się że remisu jednak w tym meczu nie będzie.

Minęła pierwsza połowa, mieliśmy racje Brazylia wygrywa 1-0, kurs na remis podskoczył do 12.5, kupujemy tym razem remis (opcja BACK) wpisując kwotę 50e, równoważąc straty i wychodząc na każdej kombinacji na plusie.

Możliwości jest naprawdę wiele, możemy kombinować ze stawkami i strategiami!